Oferta pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier-Sprzedawca.

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
• przygotowywanie towaru do wysyłki,
• kontrola ilościowa i jakościowa towaru,
• obsługa systemu magazynowego,
• obsługa aplikacji do generowania listów przewozowych,
• utrzymywanie porządku w magazynie,
• zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub kradzieżą,
• obsługa klientów detalicznych.
Wymagania:
• odpowiedzialność, sumienność, punktualność
• umiejętność organizacji na stanowisku pracy
• obsługa komputera,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość branży części zamiennych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:16
• przyjazną atmosferę pracy,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@rima-polska.pl

Aktualności i Nowości

Młot SlideSledge – nowość